מדד מנהלי הרכש 2020

מדד מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל בשיתוף בנק הפועלים.

המדד מפורסם מעל שני עשורים בשיתוף המחלקה הכלכלית של בנק הפועלים ומהווה אחד מהמדדים החשובים של בנק הפועלים להבנת מגמות ותכנון העתיד.

המדד אמור לשקף מגמות ושינויים בפעילות העסקית תעשייתית.

במדד משתתפים כל חודש בקבוצת המדגם כמאה וחמישים מנהלים בכירים מחברות מן המובילות בכלכלה הישראלית.

איננו מבקשים כל נתון מספרי אלא שינוים במגמות בלבד.

הנהלת ארגון מנהלי רכש מתחייבת לסודיות מלאה לגבי החברות והמשתתפים במדגם אשר יקבלו מספרי קוד חסויים. למבצעי המדד ומעבדי הנתונים לא תהיה גישה לזיהוי החברות.

יתרונו הגדול של מדד זה טמון בעובדה שנתוניו מבוססים על מידע שביסוד ובתחילת שרשרת הפעילות הכלכלית.

פרסום השינוי במגמה זמן קצר ביותר אחרי היווצרותו נותן תחזית של שינויים בפעילות העסקית, בעוד המדדים האחרים מודדים ומשקפים תוצאות של פעילות בעבר, עובדה שהפכה אותו  למדד מוביל במשק, בכך הצטרף פרסום מדד מנהלי הרכש לקבוצת המדדים החשובים במשק, אשר מתפרסמים ללא השפעת עונתיות.

מדד זה נותן בידי מנהל הרכש ומקבלי ההחלטות בארגון כלי הערכה חשוב בזמן אמת, אשר עשוי לעזור בקביעת מדיניות עסקית במועד נתון.

אחרי בדיקת מיתאם בין התל"ג העסקי של מדינת ישראל והמדד שלנו, ניתן להצביע מראש על פי המדד על התנהגות התל"ג העסקי.

אחת לחודש אנו גם מעניקים למספר מדווחים שוברי ארוחה על מנת להודות להם על השתתפותם בסקר, הסקר כמובן מקוון במייל או בנייד ולוקח כחמש דקות לכל היותר.

במידה ותרצה להיות חלק מקבוצת המדווחים נשמח שתשלח לנו הודעה בצור קשר ונבדוק את התאמתך.

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

צרו קשר לכל שאלה נשמח

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאז 1962

ארגון מנהל הרכש והלוגיסטיקה בישראל ומאגד מנהלים בכירים בתחומי הרכש, ניהול חומרים, לוגיסטיקה ושרשרת ההספקה. הארגון הוקם בשנת 1962 כעמותה ציבורית התנדבותית ללא כוונת רווח, בה חברו מנהלי רכש, הספקה, ניהול חומרים ומנהלי לוגיסטיקה.

סוף הוא תמיד התחלה של משהוא...😍היום מגיע לסיומו עוד קורס מצויין של רכש לוגיסטיקה ושרשרת אספקה של המגזר הציבורי ומשרדי הממשלה בנאות אפעל.המשתתפים עברו איתנו מסע מאתגר של מפגשים מצויינים עם המרצים הטובים ביותר בתחום ויזכו להחזיק את התעודה הבינלאומית מטעם ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל והפדרציה IFPSM.נ.ב.ניפגש בעוד כשבועיים בהתחלה של 4 קורסים נוספים מטעם מנהל הרכש והחשב הכללי 🥂, קורסים שבהם נכיר ונצא למסע עם עוד כ 120 חברים חדשים, מנהלים מהמגזר הציבורי, הביטחוני ומשרדי הממשלה 😇 נשארו גם מקומות אחרונים גם לקורס מקוון CPM 20.10.22www.iplma.org.il/product/%d7%a0%d7%99%d7%94%d7%95%d7%9c-%d7%a8%d7%9b%d7%a9-%d7%9c%d7%95%d7%92%d7%... ... See MoreSee Less
דילוג לתוכן