אנו גאים ביוסי כהן מנהל אגף א’ – תפעול ולוגיסטיקה, משרד המשפטים


יוסי כהן מוסמך CPM בארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל בחר למקד את המטרות שלו בניהול האגף במשרד המשפטים אשר תחת ניהולו ובעקבות המקצועיות והכלים שקיבל הוא בחר למקד את האגף שלו.

אגף א’ תפעול ולוגיסטיקה מונה 25 בעלי תפקידים – עובדי משרד, עובדי קבלן ועובדים בעלי מוגבלויות שמועסקים באמצעות חברות השמה.

בכפיפות מנהל האגף 5 מחלקות אשר נותנות שירות תפעולי ולוגיסטי לכלל אתרי המשרד בפריסה ארצית, ממסעדה בצפון ועד אילת בדרום.

חזון האגף

האגף מהווה מערך לוגיסטי מקצועי ותומך הנותן שירות לכל אתרי ויחידות המשרד בפריסה הארצית, ופועל מתוך תפיסה שירותית מכוונת לקוח בכדי לאפשר ליחידות המשרד לממש את ייעודן.

תפיסת האגף מתבססת על שלושה מדרגים:

  1. מתן עצמאות תפעולית במודל הקיום ליחידות הקצה.
  2. מתן מענה מרחבי באמצעות מרכזי התפעול הלוגיסטיים שהוקמו בארבעת המחוזות.
  3. ניהול מרכזי של משאבים ושירותים רוחביים.

האגף שותף להשגת מטרות המשרד, קשוב ומתאים את עצמו לשינויים בסביבתו הארגונית ונמצא בתהליך של שיפור מתמיד באיכות השירות הניתן ליחידות.

עובדי האגף מתחייבים להיות קשובים לצרכי היחידות, לתת את השירות המיטבי ולמלא את תפקידם מתוך מחויבות לשירות מקצועי, אחראי, יעיל, שוויוני, שקוף, אמין ואדיב המאופיין ברמה גבוהה של נגישות וזמינות, וזאת בהתאם לערכי הליבה עליהם מתבססת הפעילות באגף – מקצועיות, יחסי אנוש, דוגמא אישית, צניעות לוגיסטית, ייצוגיות, סדר וארגון, ובראש ובראשונה – נאמנות אישית וארגונית.

האגף מונה 5 מחלקות:

מח’ תקשורת ומולטימדיה, מח’ דואר, מח’ שליחים, מח’ תחזוקה ומח’ אחזקה וניקיון

כמנהל אגף הלוגיסטיקה הנני רואה חשיבות גבוהה לעמוד בראשו. בתפיסתי, מערך הלוגיסטיקה מהווה חמצן המניע את הארגון. איכות השירות הלוגיסטי איננה מתבססת רק על משאבים חומריים, אלא בעיקר על ההון האנושי שמספק אותו. אנו נמשיך לשאוף ולעשות כל מאמץ לפיתוח היכולות, להטמעת הכלים הארגוניים והטכנולוגיים ולפיתוח האסטרטגי ע”מ לעמוד ביעדים ולספק שירות יעיל, אפקטיבי ומיטבי.

ייעוד האגף

האגף מהווה מנגנון לוגיסטי תומך לכל יחידות ועובדי המשרד בארץ ומטרתו לאפשר תפקוד תפעולי ולוגיסטי של כל יחידות המשרד בכל תנאי הפעילות הנדרשים, בשגרה ובחירום, בצורה מיטבית ואיכותית, באופן הגון ומקצועי תוך עמידה בלוחות בזמנים ובכפוף לכללים ולהנחיות.

באחריותנו להתגייס לכלל המשימות הניצבות בפני המשרד, מתוך הנחה שכל משימה מחייבת מענה תפעולי ולגיסטי, ולהוביל להצלחתן.

על מנת לעמוד ביעוד האגף, ובכדי לייעל תהליכים לוגיסטיים למהירים, פשוטים ואיכותיים יותר, וכן בכדי לחזק את הקשר עם יחידות הקצה, הוקמו מחסנים לוגיסטיים בכל מרחב, אשר מנוהלים ומתוחזקים ע”י מנהלי המחוזות.

אנו נמשיך לתת דגש על המענה הניתן בכל היחידות בארץ, לשביעות רצון היחידות והעובדים כולם.

מאחל לכולנו המשך עבודה פורייה, מקצועית ויעילה

יוסי כהן מנהל אגף א’ לוגיסטיקה

אחנו בארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל גאים בך יוסי ובכל אלפים רבים של מנהלים במשרדי הממשלה, גופי הביטחון והמגזר הפרטי והציבורי אשר הבינו את חשיבות הקניית ולימוד הכלים והניהול ואשר מייצגים את המנהל החדש .

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

צרו קשר לכל שאלה נשמח

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ארגון מנהל הרכש והלוגיסטיקה בישראל ומאגד מנהלים בכירים בתחומי הרכש, ניהול חומרים, לוגיסטיקה ושרשרת ההספקה. הארגון הוקם בשנת 1962 כעמותה ציבורית התנדבותית ללא כוונת רווח, בה חברו מנהלי רכש, הספקה, ניהול חומרים ומנהלי לוגיסטיקה.

מאז 1962

דילוג לתוכן