יום שני 17 יוני 2019
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
Facebook

הזמנה לרישום לסדנת פיתוח מנהלים של מכון תימה בשיתוף ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל

*
שם פרטי + משפחה
*
ת.ז.
*
נייד
*
דואר אלקטרוני
*
מקום עבודה
*
תפקיד
הערות

מקצועיות בניהול מהווה בסיס לאפקטיביות תהליכי עבודה, והינה תוצר של שילוב בין בסיסי ידע רלוונטיים, שימוש באינטואיציה, ושכלול מיומנויות, תוך שימוש אפקטיבי בכלים ניהוליים לצורך עבודה ארגונית אינטגרטיבית. תוכניות הכשרה למנהלים עונות בדיוק על הצורך הזה בארגונים ומטרתה הקניית מיומנויות, ידע וכלים פרקטיים למנהלים בכדי לייעל ולמקסם את יכולותיהם הניהוליות ותפקודם.

מכון תימה מציע תוכנית הכשרה למנהלים, אשר שמה דגש מיוחד על חיבור בין ידע לפרקטיקה.

התוכנית, שהושקעה בה מחשבה רבה, מתמקדת בפיתוח מנהיגות ניהולית.

הלמידה בתוכנית הנה למידה פעילה, דינאמית, ממוקדת תוצאות, הדורשת השתתפות אקטיבית. במהלך הקורס לצד העשרת הידע וחשיפה לתכנים, ייעשה שימוש בין היתר בסימולציות, אבחון אישי, דיון והעמקה בדילמות מהשטח, ניתוח והפקת לקחים מהתנסויות אישית.

התוכנית מתנהלת במספר מפגשים, ותכניה מתמקדים במיומנויות ניהול במגוון אספקטים כמו ניהול עצמי, ניהול צוות, תפקיד המנהל בארגון וכדומה. כל מפגש יתמקד בהיבט אחר, כמפורט בתוכנית הקורס. 

 

קהל היעד:

מנהלים בארגונים שמעוניינים לרכוש כלים מקצועיים ולשפר את מיומנויות הניהול שלהם מתוך מטרה להגדיל את האפקטיביות של הארגון/המחלקה אותם הם מנהלים.

 

מתכונת הסדנא:

הסדנא תתקיים ב- 7 מפגשים. כל מפגש יידון בנושא אחר, כמפורט בתוכנית.

אורך כל מפגש: שעתיים

מיקום: הסדנא תתקיים בבית מכון תימה, רחוב האורזים 8 נתניה.

בין השעות 14:00-16:00 בימי רביעי בתאריכים להלן:

תוכנית הקורס

מפגש פתיחה   06.03.19

תפיסת תפקיד, ניהול ומנהיגות

מטרותיו: גיבוש תפיסת התפקיד כמנהל וכמנהיג, אפיון דרישות התפקיד השונות, בחינת המימדים המבנים את תרבות הארגון ודפוסי התנהגות ניהולית הנגזרים ממנה, יצירת מודעות לסגנונות ניהול שונים- מחירים ורווחים, הערכת סגנון ניהול אישי והגדרת יעדים לשינוי.

 

מפגש 2   13.03.19 

אימון חניכה ומשוב

בחינת תפקידי המנהל כמאמן וחונך, העשרת מיומנויות הובלת צוות מקצועי- בנייה ויישום תוכניות חניכה לעובדים חדשים וותיקים, שיפור מיומנויות מתן משוב לעובדים- בשוטף וכחלק מתהליך הערכה ומשוב.

 

מפגש 3   20.03.19 

 עבודת צוות אפקטיבית

ניהול צוות היא מיומנות ניהול מורכבת של מערכת קשרי גומלין שהשליטה בה קשה, אך אפשרית באמצעות רכישת כלים מתאימים. במהלך הסדנא נגדיר מאפייני עבודת צוות אפקטיבית, נמפה עוצמות/חולשות בעבודת צוות, נעמיק בדינאמיקה בסיסית בצוות, חלוקת תפקידים פורמאלית ולא פורמאלית, דרכי קבלת החלטות. נדון בדילמות בניהול צוות, בתהליכים סמויים וגלויים, הגדרת מטרות לצוות וניהול ישיבות צוות אפקטיביות.

 

מפגש 4   27.03.19

תקשורת בינאישית

תקשורת בונה מהי? מרכיבי התקשורת. הבחנה בין תקשורת חד-סטרית לדו-סטרית. בחינה אינדיבידואלית של הדינאמיקה האישית של המשתתפים ויסודות התקשורת הבינאישית ככלל. תקשורת בינאישית הלכה ולמעשה- כלים לדו-שיח בונה והקשבה פעילה.

 

מפגש 5   03.04.19

ניהול זמן

אחת מיומנויות הניהול החשובות הנה ניהול זמן. מנהלים רבים מוטרדים מריבוי המטלות שלהם, אל מול קוצר זמן תמידי, ומודעים לצורך לנהל את זמנם בצורה אפקטיבית יותר. הסדנא בנושא מאפשרת למנהל בחינת דרכי התמודדותו עם מטלותיו, והזמן העומד לרשותו, זיהוי סגנונו האישי בניהול זמן- ואפשרות "לאמץ" טיפים לניהול אפקטיבי יותר של זמנו. מטרותיה הנן אפיון משתנים המשפיעים על תכנון וניצול אופטימאלי של זמן ומשאבים, וחיזוק היכולת לזהות ולהתמודד עם כשלים בניהול זמן, הפרעות ו"גזלני זמן".

 

מפגש 6    10.04.19

Presentation Skills / מצגת מנצחת

מיקסום יכולות ההשפעה ואמנות השכנוע. ליבון המטרה, אפיון והתאמה לקהל היעד, סוג המסר, מיומנויות הצגה וטכניקות מסירה. כיצד לעורר עניין, שתוף פעולה והקשבה, כריזמה- מזה, וכיצד היא תעזור לך? שימוש בשפה ובתקשורת לא מילולית, טיפול בחרדה של המציג, כיצד להתמודד עם הפרעות והתנגדויות. הצגה של שיטות לארגון החומר ושלבי תכנון המצגת, אמצעי המחשה, ו"מצוות" עשה ואל תעשה.

 

מפגש 7   17.04.18

ניהול אפקטיבי של מו"מ

הקניית מיומנויות ניהול מו"מ באסטרטגיה של win-win עם גורמים שונים בארגון ומחוצה לו. אימוץ הגישה של מערכת יחסים מתמשכת. קשיים בניהול מו"מ, סגנונות ניהול מו"מ, טיפול בטיעונים ובהתנגדויות, טכניקות וטיפים.

 

קיום הסדנא מותנה בהשתתפות של 8 משתתפים מינימום

 

עלויות:

השתתפות בסדנא המלאה- 4700 ש"ח

השתתפות במפגש בודד- 950 ש"ח

 

תנאי תשלום:

התשלום עבור השתתפות בסדנא יוסדר מול מכון תימה עד שבוע לפני המפגש הראשון.

תנאי תשלום: שוטף +30