יום רביעי 01 אפריל 2020
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
Facebook

חברת UPS בישראל: עלייה חדה במשלוחי הבלדרות

מהחברה נמסר על מגמה לפיה יבואנים ויצואנים מסיטים את שילוח המטענים בפרייט לשילוח חבילות בבלדרות אקספרס, ולכן נרשם גידול חד בפעילות. חברת UPS בישראל: היחידים בשוק שמציעים גם שילוח מטענים כבדים בפרייט וגם שילוח בבלדרות אקספרס
16.03.20 / 12:59
חברת UPS בישראל: עלייה חדה במשלוחי הבלדרות
16.03.20
חברת UPS בישראל: עלייה חדה במשלוחי הבלדרות

עולם התעופה, כמו גם ענפים רבים נוספים, מושפע באופן ישיר מהמשבר. חברות התעופה רבות ביטלו את הטיסות ל/מישראל ומצמצמות טיסות מסחריות קיימות. ביטול טיסות וצמצום קווים בענף התעופה, הביאו להתייקרות במחירי השילוח של מטענים כבדים, ולכן בתקופה זו ניכרת עלייה במחירי השילוח. עקב כך לא מתאפשר לספקים להתחייב למחירים לטווח ארוך.

 

מחברת UPS בישראל נמסר כי ״UPS היא החברה היחידה בשוק שמציעה גם שילוח מטענים כבדים בפרייט וגם שילוח חבילות בבלדרות אקספרס, אנו עדים למגמה בה הלקוחות מבצעים הסטה של השילוח מהפרייט לקורייר באותו המחיר ואף פחות״.

 

מיכל פישר, מנהלת מחלקת יבוא בחברת סיליקום, יבואנית של רכיבי אלקטרוניקה, מספרת כי היתה זקוקה השבוע להעברת משלוח של ציוד בפרייט באוויר במשקל של טון, מהמפעל שלהם בסין לישראל מטוס המטען של UPS יכול לשאת עליו גם משלוחי פרייט וגם משלוחי קורייר, ולכן יכולתי לבצע את השינוי בלי בעיה והמשלוח יצא בשירות הקורייר במחיר נמוך יותר. גם בימים קשים UPS עומדת לצדי״.