יום חמישי 23 מאי 2019
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
Facebook

חברת DHL אקספרס ישראל השיקה מחלקת שירות חדשה

מחלקת השירות החדשה, הפועלת תחת המותג DHL NEXT מתקדמים אליכם, מונה פקידי רישוי מוסמכים ומומחים בינלאומיים בתהליכי ייצוא, ייבוא ותפעול. יונתן איבגי, סמנכ״ל שיווק ומכירות: רצינו לייצר סטנדרט שירות שלא קיים באף מקום אחר
07.03.19 / 10:59
תריסר המובחרים במחלקת השירות החדשה של DHL אקספרס ישראל
07.03.19
תריסר המובחרים במחלקת השירות החדשה של DHL אקספרס ישראל

חברת הבלדרות והשילוח האווירי DHL אקספרס ישראל השיקה בתחילת החודש שירות חדש ללקוחות החברה המכונה: DHL NEXT - מתקדמים. אליכם.

 

במסגרת השירות החדש הוקמה ב-DHL אקספרס מחלקה חדשה המורכבת מתריסר אנשי מקצוע בתחום עמילות המכס ורישוי ביבוא וביצוא אשר יעניקו טיפול אישי ללקוחות החברה ברמה שמקבלים הלקוחות הגדולים ביותר בחברה – קרי, מספר טלפון ישיר לעובד מומחה של החברה הבקיא בפרטי הלקוח ובסוג הפעילות שלו. 

 

ליאת מזרחי, סמנכ״ל השירות של החברה מסבירה: EXPRESS היא מותג. וההבטחה של המותג היא: EXCELLENCE. SIMPLY DELIVERED. כדי לעמוד בהבטחה שלנו ללקוחות העסקיים, בחרנו לייצר סטנדרט שירות שלא קיים היום בענף השילוח. כולם יודעים לשלוח משלוחים מקצה אחד של העולם לקצהו השני, אבל רק ב-DHL אקספרס ישראל יודעים לעשות זאת טוב יותר. קשר אישי חזק, היכרות מקרוב, שותפות והבטחה שאנחנו ׳על זה׳ לאלפי לקוחות - זה אנחנו. היה לנו חשוב מאוד לתת לכל לקוח טלפון נייד זמין, ולא מוקד שירות. בעיני זה אומר הכל״.

 

כל הכוונה הייתה לייצר סטנדרט שירות שלא קיים באף מקום אחר. הערך העליון הוא הפשטות של הלקוח לסחור באמצעותנו לכל העולם. כאשר עוסקים במסחר גלובלי יש ללקוחות מספיק אתגרים, השילוח לא צריך להיות אחד מהם, והצוות הנבחר הוא הפיתרון. הצוות מונה פקידי רישוי מוסמכים ומומחים בינלאומיים בתהליכי ייצוא, ייבוא ותפעול. מאז ומעולם העובדים שלנו היו הפרזנטורים הכי טובים שלנו ולכן גם בחרנו להתמקד בהם במהלך השיווקי

 

יונתן איבגי, סמנכ״ל השיווק והמכירות DHL אקספרס

השירות הייחודי לישראל הושק ב״השקה רכה״ החל מתחילת מרץ ולדברי איבגי כבר הספיק לעורר רעש במדינות נוספות בהן חברת DHL אקספרס פועלת וייתכן כי מודל שירות זה אף יאומץ במדינות אחרות.