יום שני 06 אפריל 2020
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
Facebook

SAP חצתה את קו ה-50,000 חברות שמשתמשות בפתרון ERP המוביל SAP BUSINESS ONE

אבן דרך זו מבססת את מעמדה של SAP כמובילה בפתרונות ERP לעסקים מסדר גודל קטן ובינוני
10.12.15 / 09:53
SAP חצתה את קו ה-50,000 חברות שמשתמשות בפתרון ERP המוביל SAP BUSINESS ONE
10.12.15
SAP חצתה את קו ה-50,000 חברות שמשתמשות בפתרון ERP המוביל SAP BUSINESS ONE

ענקית התוכנה SAP הכריזה כי חצתה את קו ה-50,000 חברות מסדר גודל קטן ובינוני בכל העולם, המשתמשות בפתרון ה-ERP המוביל שלה SAP Business One. בכך מבססת SAP את מעמדה כמובילה בתחום ה-ERP גם בקרב חברות אלו.

עם יותר מ-50,000 לקוחות, פתרון SAP Business One הפך לאחד מפתרונות התוכנה הנפוצים ביותר של ענקית התוכנה SAP מבין פורטפוליו הפתרונות שלה. הפתרון זוכה לביקוש גבוה ויציב עם קצב התעניינות שגדל מיום ליום, כאשר בכל יום מצטרפים בממוצע 18 חברות וארגונים חדשים שבוחרים בפתרון זה של SAP. לפי נתוני SAP ב-12 חודשים האחרונים למעלה מ-5,000 חברות וארגונים בחרו בפתרון SAP Business One  כפתרון ה-ERP שלהם.

SAP Business One הוא פתרון הדגל של חברת SAP העולמית לארגונים קטנים ובינוניים - ממספר בודד של עובדים ועד עשרות עובדים. הפתרון משווק בלמעלה מ-40 מדינות ברחבי העולם, עם לוקליזציה מלאה וממשק מלא בעשרות שפות, ביניהן עברית. הפתרון פותח במטרה לענות על צרכי הליבה של עסקים קטנים ובינוניים באמצעות פתרון ERP משולב ואחיד, המספק מענה לכל התהליכים העסקיים של החברה הכוללים: פתרון להנהלת חשבונות, פתרון לניהול לקוחות (CRM), פתרון לניהול מלאי ותהליכי מכירות ורכש, פתרון לתהליכי ייצור ותכנון חומרים(MRP) , פתרון לניהול מחסן ממוחשב ( WMS), פתרון לשירות ועוד. הפתרון קל לשימוש ולתחזוקה, ומחזיר את השליטה לידי המנהלים והמשתמשים, הזוכים לקבל מידע מדויק בכל זמן שירצו. בכך הוא מאפשר להם קבלת החלטות נבונות ומהירות המבוססות על נתוני זמן אמת.

לפי סקר שנערך לאחרונה על ידי Knowledge@Wharton ו-SAP בקרב חברות מסדר גודל קטן ובינוני, עולה כי 72% ממנהלי החברות מציינים שמורכבות עסקית פוגעת ביכולות קבלת ההחלטות ובביצוע תהליכים עסקיים. 58% מהם ציינו כי מורכבות טכנולוגית היא עיקר הבעייתיות. פתרון SAP Business One נועד לסייע לחברות להתגבר על אתגרים אלו, לאפשר להן לספק שירות טוב יותר ללקוחותיהן ולהרחיב את פעילותן העסקית. יותר ויותר חברות  שמציבות יעדי צמיחה ומעבר לעולם הדיגיטל, בוחרות בפתרון SAP Business One כדי להשיג מבט כולל על המידע והנתונים הנוגעים לפעילותן העסקית לצד יתרונות תחרותיים.

שתי חברות ישראליות מעניינות מבין ה 50,000 שבחרו ב SAP Business One כפלטפורמה לניהול מערך התפעול והמיחשוב הארגוני הינן קבוצת טובול הישראלית הפועלת מזה 30 שנה בבעלות פרטית משפחתית ונחשבת לאחת החברות הגדולות המובילות בישראל בתחום השיווק וההפצה של קרמיקה וחומרי בנין וחברת גיא ודורון לוי מחברות היישום והבניה המובילות בארץ.

לדברי ענבר בן נון מנהלת התוכנה בקבוצת טובול : "החברה החליטה להטמיע את פתרון SAP Business One במטרה להתקדם מבחינה טכנולוגית עם פתרון שנמצא בחזית הטכנולוגיה ויכול לשמש אותנו שנים רבות קדימה ובתוך כך מסייע לנו בשיפור מערך הניהול, השליטה והבקרה אודות הפעילות העסקית עם הליכים מובנים יותר, שקיפות  בין המחלקות ומימוש טוב ומתקדם של המידע הנמצא במערכות שלנו. מדובר על יישום של יותר מ 100 משתמשים המלווה ליווי צמוד ומקצועי על ידי חברת קומפליט שותף עסקי של חברת SAP בישראל.

יוסי פתאל סמנכ"ל הכספים בחברת גיא ודורון לוי מציין כי "החברה בחרה  במערכת SAP Business One ומערכת Assets One לניהול בניה ונדל"ן כמערכת ERP אינטגרטיבית וכתחליף למערכת ה- Priority Zoom שפעלה בחברה. המערכת משרתת עשרות משתמשים במחלקות הארגון השונות. יישום הפתרון הוא צעד אסטרטגי ומהלך חשוב ביותר של החברה.  הצלחת הפרויקט, התאפשרה, בין היתר בזכות שיתוף הפעולה הפורה עם חברת זיו מערכות, השותף המיישם המתמחה בתחום הנדל"ן בישראל, ובזכות היכולות המתקדמות וגמישות הפתרון של  SAP ושל מערכת Assets One"

לדברי גדי רחלזון, מנהל פעילות SAP Business One, במהלך שלוש השנים האחרונות אנו רואים גידול של יותר מ 25% מידי שנה במספר הלקוחות החדשים המצטרפים לקבל לקוחות SAP Business One. הלקוחות מאמינים במערכת ובחברת SAP, ובוחרים לעבוד איתנו. השילוב של פתרון גלובאלי, חדשנות טכנולוגית בנושאי SAP HANA-In Memory, פתרונות SAP Business One CLOUD , יכולות המובייל, ומערך השותפים החזק והמקצועי בישראל מוביל לכך שמוצר SAP Business One  פונה כיום גם לארגוני SME ומספק להם פלטפורמה להפוך לארגון דיגיטלי חדשני. במקביל בכל חודש מצטרפים עשרות עסקים קטנים לקהל הלקוחות ונהנים מ-SAP Business One  ענן מנוהל עם מגוון פתרונות משלימים מתקדמים מבית השותפים. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, הגמישות שהיא מאפשרת מבחינת היישום, לצד ההתמחות שלנו בלמעלה מ-20 וריטיקליים שונים אנו מאפשרים לחברות להגשים את יעדיהם העסקיים והתפעוליים בהצלחה רבה יותר ומאפשרים ל SAP Business One  להמשיך ולהיות פתרון ה ERP לעסקים קטנים וארגונים מסדר גודל בינוני המוביל בישראל ובעולם.

אודות פעילותה של SAPבישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק.  מרכז הפיתוח SAP Labs  ישראל הוא חלק ממערך הפיתוח הבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם. המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדים מנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל.  SAP Labs Israel מובילה את דגל החדשנות ב SAP -בין השאר על ידי רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ.

http://www.sap.com/israel/index.html

* בצילום: גדי רחלזון, מנהל פעילות SAP Business One, יח"צ

לצפייה בססטוס, כתב העת לחשיבה ניהולית ואסטרטגית לחץ כאן