יום שבת 20 יולי 2019
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
Facebook

תערוכות בינלאומיות בחו"ל – תרופות ופרמצבטי

תעשיית התרופות העולמית מקבלת בשנים האחרונות חשיבות עליונה וקשורה קשר הדוק לעלייה בתוחלת החיים ובאיכותם. התעשייה מתאפיינת בדינמיות רבה, וחידושים מגוונים בתחום נחשבים לדבר שבשגרה.
11.06.18 / 10:17
תערוכות בינלאומיות בחו"ל – תרופות ופרמצבטי
11.06.18
תערוכות בינלאומיות בחו"ל – תרופות ופרמצבטי

מאת: שי חיות - יועץ ומומחה בתחום הסחר הבינ"ל, בעלים ומנכ"ל של חברת COB (סי.או.בי) שילוח בינלאומי המספקת פתרונות מקצועיים לענפי היבוא והיצוא תחת קורת גג אחת באוויר, בים וביבשה, בדגש על הפחתת עלויות ללקוח.

 

אין ספק שכלל חברות התרופות והעסקים אשר עוסקים בפרמצבטיקה, צריכים להיות עם היד על הדופק, להתעדכן באופן שוטף בשינויים התכופים ולהכיר את הניואנסים הקטנים שמאפיינים את התחרותיות העולמית הגוברת בתחום. איך זה קשור לשילוח בינ"ל?

להקדים תרופה למכה

התעדכנות בכל מה שחדש ומתחדש בתחום התרופות ושיווק נכון וממוקד לקהל היעד הרלוונטי, הינם שני ההיבטים העיקריים ההופכים את התערוכות הבינלאומיות של ענף התרופות למכרה זהב עסקי של ממש. ולאף אחד לא נעים לראות שהמתחרה היה בתערוכה הנכונה והביא לארצו את התרופה העדכנית ביותר או הויטמין הלוהט הבא. לכן, לתערוכות מגיעים עסקים קטנים ובינוניים, רשתות פארמה מוכרות לצד סטארטאפים בתחום, מנכ"לים מכובדים בד בבד עם אנשי עסקים המעוניינים להכיר את השוק הבינלאומי בצורה הטובה ביותר . כולם כולם רוצים להכיר את האנשים הרלוונטיים ולהרחיב את עסקיהם (וכולם יודעים שהתערוכה היא רק תחילת הדרך. לאחר מכן יש לבחור שילוח ימי או שילוח אווירי וסיים את תהליכי היבוא ולהתחיל בשיווק)

אם הנכם בעלי עסקים בתחום התרופות, אין ספק שתמצאו תערוכות אלו כמועילות לכם במיוחד; בזמן קצר תוכלו להיחשף לקהל בינלאומי, לקבל השראה לרעיונות חדשים, להכיר לעומק את השוק הבינלאומי, להכיר תרופות פורצות דרך וכמובן להרשים לקוחות פוטנציאליים רבים בתקווה שיהפכו ללקוחות הבאים שלכם.

תערוכות בינלאומיות מובילות בתחום התרופות

בתחום התרופות והפרמצבטיקה יש תערוכות בינלאומיות שנחשבות למשתלמות ביותר, ובניהן כמובן תערוכות CPHI הגלובליות וכן תערוכת 'קוריאה פארמה' ו'פאר-מד מיאנמר' האסיאתיות, המהוות פלטפורמה נהדרת לחשיפה עסקית במזרח הרחוק.

CPHI Worldwide– 'CPHI' מהווה רשת תערוכות גלובלית לפרמצבטיקה. הן מתקיימות מדי שנה במדינות רבות ברחבי העולם, ביניהן בספרד, בהודו, בסין, ביפן, בקוריאה, בתאילנד, באבו-דאבי ובארה"ב. תערוכות אלו נחשבות למובילות בתחום, ומגיעות אליהן מבקרים רבים (45,000-100,000 מבקרים) מכ-150 מדינות. בתערוכות CPHI מוצגים כימיקלים רבים, תמציות טבעיות, מוצרי ביו-פרמצבטיקה, טכנולוגיות שונות, כלי מחקר וכלי ייצור תרופות.

Korea Pharma – תערוכת 'קוריאה פארמה' הינה תערוכה המתקיימת מדי שנה בדרום קוריאה, אליה למעלה מ-50,000 מבקרים. ניכר כי דרום קוריאה מעוניינת להפוך בשנים הקרובות, לאחת משבע המדינות המובילות בעולם בתחום ייצור פרמצבטיקה, לכן בתערוכה זו ניתן לגלות טרנדים רבים בתחום וכן להיחשף לקהל מקצועי ועסקי מהמדרגה הראשונה. בתערוכה זו יוצגו חומרי גלם לתרופות, ביו-פרמצבטיקה, כימיקלים, תמציות טבעיות ומכשירים אנליטיים לשימוש במחקרים כימיים או ביולוגיים לטובת ייצור ושכלול תרופות.

Myanmar Phar-Med Expo – תערוכת 'פאר-מד' במיאנמר נחשבת לתערוכה קטנה ועם זאת בעלת חשיבות גבוהה במזרח אסיה. לתערוכה זו מגיעים כ-5,000 מבקרים מדי שנה, ומציגים בה חברות בתחום הפרמצבטיקה והרפואה. בין הדוכנים השונים תוכלו למצוא ציוד מחקרי, תרופות וכימיקלים, ציוד רפואי לבתי חולים ועוד.

לייעוץ בתחומי שילוח בינלאומי בתחום התרופות והפרמצבטיקה, לייעוץ לוגיסטי ועסקי, פנו אלינו ונשמח לסייע.