יום שבת 21 ספטמבר 2019
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
Facebook

מובקס חוצה את קו ה-2 מיליון נסיעות אופטימליות בשנה

בשנים האחרונות אנו עדים ליישום של טכנולוגיות חדשות בתעשיות 'ישנות'. טכנולוגיות המאפשרות אופטימיזציה, כלכלה שיתופית, אוטומציה ושקיפות מובילות שינויים ושיפורים מרחיקי לכת בתעשיות שמוכנות לאמץ פתרונות חדשים.
01.11.17 / 09:45
מובקס חוצה את קו ה-2 מיליון נסיעות אופטימליות בשנה
01.11.17
מובקס חוצה את קו ה-2 מיליון נסיעות אופטימליות בשנה

חברת מובקס עושה זאת בתחום ההיסעים בישראל ולא עוצרת שם. החברה פיתחה תוכנה ייחודית לתכנון, ניהול ובקרה של מערכי היסעים עבור חברות, רשויות וספקי היסעים. תוך יישום עקרונות של כלכלה שיתופית ותחבורה חכמה, התוכנה מובילה לחסכון של עד כ-30% מתקציב ההיסעים ומאפשרת שקיפות ובקרה מלאה על ידי שימוש בממשק מנהל, ספק ואפליקציות נוסע ונהג. בחודש אוקטובר החברה חצתה את רף ה-2 מיליון נסיעות בשנה וממשיכה את צמיחתה בשוק הישראלי. בין לקוחות החברה חברות ורשויות כגון טבע,שופרסל, אלביט, חברת חשמל, רכבת ישראל, אגד, עיריית ירושלים המיישמות טכנולוגיות מתקדמות לשיפור מערכי ההיסעים. על פי מנכ"ל החברה אוהד נוי, ב-2018 החברה עומדת להציע את הפתרונות שלה גם מחוץ לישראל.

"בשנים האחרונות צמחנו מהר בשוק המקומי, למדנו את הצרכים של לקוחותינו היטב ועזרנו להם לחסוך ולשפר מערכי הסעות מורכבים. כעת פנינו לשאר העולם, עם שיתופי פעולה חדשים בארה"ב ואירופה."

מובקס ולקוחותיה מהווים דוגמה נוספת לשיתוף פעולה בין תעשייה ליזמות טכנולוגית המובילה לשיפור, חסכון וייעול בתהליכי עבודה מסורתיים.   

לפרטים:

  http://he.moovex.com/