יום שישי 29 מאי 2020
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
Facebook

חברת Climex השיגה גידול של 20% בתפוקת עובדי השטח בעזרת פתרון נייד לניהול העבודה ואנשי השטח

בריסל (בלגיה), ליסבון (פורטוגל),20 בספטמבר 2016 - חברת Climex הפורטוגלית, המתמחה בשירותי ניקיון, הטמיעה לאחרונה את מערכת ZetesAres, פתרון אוטומציה לניהול עבודת שטח לתפעול המערך שלה לניקוי מטוסים.
20.08.19 / 10:06
חברת Climex השיגה גידול של 20% בתפוקת עובדי השטח בעזרת פתרון נייד לניהול העבודה ואנשי השטח
20.08.19
חברת Climex השיגה גידול של 20% בתפוקת עובדי השטח בעזרת פתרון נייד לניהול העבודה ואנשי השטח

האפליקציה משמשת לבדיקה ותיעוד משימות בזמן-אמת על גבי מסופונים ניידים. הצעד סייע ל-Climex להשיג מספר יתרונות תפעוליים וביניהם גידול של 20% בתפוקת צוות העובדים, קיצור של 50% במשך הכנת החשבוניות ושיפור ביעילות הניהול של יותר מ-75% מהתהליכים האדמיניסטרטיביים של החברה.

בעבר: טיפול ידני, מבוסס-נייר ובלתי-יעיל

צוותים של Climex מנקים כ-900 כלי טייס מדי חודש בנמל התעופה אופורטו (Oporto) בפורטוגל. הם עובדים בלוחות זמנים קצרים, שמותירים להם רק בין 8 ל-20 דקות להשלים ניקיון מלא של בטן המטוס, על פי רשימה מחייבת של 30 משימות. בעבר, תכנון העבודה ודפי-המשימות היו מנוהלים במלואם בשיטה מבוססת-נייר, בעזרת טפסים רבים ושונים שמולאו בכתב יד והוקלדו בסופו של דבר אל תוך מערכת ה-ERP של החברה. שיטה זו יצרה עומס אדמיניסטרטיבי גדול ולכן דיווח הפעילות והגשת החשבוניות יכולים היו להתבצע רק במרוכז, אחת לחודש. בנוסף, לוח ההמראות והנחיתות שבו השתמשה Climex לתכנון העבודה הודפס על גיליונות נייר, כך שכל שינוי בלוחות הזמנים היה כרוך בהליך מורכב ובזבזני של ארגון-מחדש והפצת התכנית המעודכנת לעובדי השטח.

כיום: תיעוד מהיר וגמיש יותר ודיווח בזמן-אמת

חברת Climex חיפשה פתרון שיאפשר לה ייעול אופטימלי של תהליכי רישום המשימות ואיסוף הנתונים ויספק לה ניתוח של הנתונים בזמן-אמת. החברה בחרה במערכת ZetesAres, שמאפשרת איסוף ושיתוף נתונים בזמן-אמת בין צוותי עבודה ברמת השטח לבין המטה והלקוחות. כיום, מצוידים ראשי הצוותים ב-Climex בפתרון תוכנה על גבי מסופוני MC75Zebra מוקשחים. כעת הם נהנים מגישה בזמן-אמת למידע על טיסות, שמאפשר להם להתאים בקלות את תכנית העבודה של הצוות לצרכים המשתנים. באמצעות המסופון, הם פשוט מאתרים את רשימת המשימות שהוגדרה להם, מסמנים בזו אחר זו כל פעולה שהושלמה ברשימה ובסיום, מבקשים מכלכל המטוס לחתום ולאשר שהעבודה הושלמה על פי דרישות התקן. הנתונים נאספים באופן מיידי ונשלחים בזמן-אמת למערכת ה-ERP של Climex. כדי להשיג שקיפות ניהולית כלפי המטה, מערכת ZetesAres מאפשרת מעקב מקוון אחר ההתקדמות של כל פעילויות השטח וכוללת חבילה מקיפה של כלי דיווח שמספקים ללקוחות גישה למידע על מצב ניקיון כלי-הטייס.

צמצום המנהלות וגידול של 20% בתפוקה

מאז התקנת מערכת ZetesAres חל שיפור חד בביצועים ב-Climex:

  • למעלה מ-75% מהמטלות המנהליות נעשות בתזרים ממוכן וללא-נייר.
  • חל גידול של 20% בתפוקת צוותי העבודה
  • זמן הגשת החשבוניות התקצר בחצי ותרם לשיפור התזרים הכספי
  • דיווח שקוף בזמן-אמת, עם גמישות לביצוע התאמות על פי שינויים בלוח הזמנים
  • צמצום הסיכון לטעויות אדמיניסטרטיביות בעקבות הקלדה שגויה של נתונים בדיעבד

ריקרדו מסקארניאס (Ricardo Mascarenhas), מנכ"ל Climex: "ב-Zetes הצליחו לספק לנו אפליקציה לניהול ממוכן של עבודת השטח, שנתנה מענה לא רק לציפיות שלנו אלא גם לאלה של לקוחותינו. למעשה, החברה שלנו היא הראשונה בענף שמציעה ללקוחותיה רמה כזו של שקיפות בנוגע לפעילויות שלה. הטמעת ZetesAres היא הצלחה גדולה גם בקרב החברה עצמה, הודות לאופי הידידותי-למשתמש של המערכת ולזמן הרב שהיא חוסכת לנו."

ריכוזיות בעדכוני תוכנה ובניהול המכשירים

מערכת ZetesAres פועלת ומנוהלת באופן מיטבי על גבי MCL™ Mobility Platform, פלטפורמת יישומים ארגונית ניידת (MEAP) מבוססת-ענן. הפלטפורמה מנהלת את מחזור החיים המלא של התשתית הניידת, האפליקציות והמכשירים. בנוסף, היא גם מאפשרת לארגונים לבצע את עדכוני התוכנה במסופונים באופן מרוכז ובו-זמני.

 

חברת זטס בישראל הינה חברת בת של זטס אינדסטריס והיא מהווה גם את אחד ממרכזי הפיתוח של זטס אינדסטריס. החברה הינה מובילה בפתרונות מתקדמים לייעול תהליכים בשרשרת האספקה ביניהם פתרונות לניהול קווי האריזה, פתרונות ניראות ועקיבות, תהליכים במחסן, ליקוט קולי, פתרונות סימון פריטים, סריאליזציה, זיהוי אוטומטי של פריטים, בקרת העמסה ואימות אוטומטי של תכולת משלוח, ופתרונות מוביליטי ניידים מתקדמים להוכחת מסירה, סוכני מכירות,  presale ,Van Sales , וניהול הפעילות הלוגיסטית והמכירתית במחסנים או בחנויות.

לפרטים נוספים: nir.greenhouse@il.zetes.com , נייד: 050-6777650 , WWW.ZETES.COM