יום שבת 28 מרץ 2020
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
Facebook

איזה מים הילדים שלכם שותים?

ברי מים של חברת המעיין המבוססים על שיטת האוסמוזה ההפוכה האמריקאית, מסוגלים לסנן גם מתכות כבדות ורעילות, כימיקלים ואבנית, ולספק את המים הטהורים והראויים ביותר לשתייה, בישול, אפיה ורחיצת פירות וירקות.
11.02.18 / 10:14
איזה מים הילדים שלכם שותים?
11.02.18
איזה מים הילדים שלכם שותים?

אין זה סוד כי המים הזורמים לביתנו רחוקים מלהיות נקיים. המים הללו מגיעים לצינור שלנו דרך רשת סבוכה של צינורות שסוחפים איתם מזהמים שונים וביניהם: מוצקים (חול, חלודה, ולכלוך גס), גזים (כלור, ריחות וטעמי לוואי), חיידקים, חומרים שמחלחלים למים כמו שפכים תעשייתיים, ריסוסים חקלאיים, שפכי ביוב, אמוניה ועופרת. כל המזהמים הללו עלולים לגרום לשורה של מחלות, בעיקר בקרב ילדים קטנים. 
 הפתרון היחידי בעולם המסוגל להתמודד עם כל סוגי המזהמים השונים ולספק מים בריאים ונקיים ביותר לשתייה. שיטה זו נקראת שיטת האוסמוזה ההפוכה האמריקאית. 
 רק ברי מים שמבוססים על שיטת האוסמוזה ההפוכה האמריקאית מסוגלים לסנן גם מתכות כבדות ורעילות, כימיקלים ואבנית, ולספק את המים הטהורים והראויים ביותר לשתייה, בישול, אפיה ורחיצת פירות וירקות.
 

חברת המעיין מתמחה בהתקנת מערכת לטיהור מים לכל בר מים שקיים בביתכם ו/או לברי המים של המעיין ובהתאמת פתרונות איכותיים המתאימים לכל כיס ולכל לקוח ע"פ צרכיו.
 חברת המעיין קיימת משנת 1998 היא הותיקה מבין החברות בתחום הטיהור והשבחת המים החברה עוסקת בייבוא מוצרים חדשניים ואיכותיים וביניהם: מיני ברים, ברים עומדים, קולרים, מכשירי סודה, מערכות לטיהור מי השתיה ומכונות קפה.

המעיין לאחר כ-20 שנות עבודה עדיין עובדת עם לקוחות שהחלו בקשר עסקי עם החברת עוד מאז.

כמו כן החברה מעסיקה טכנאים מורשים המתמחים במתן שירות (תחזוקה- החלפת פילטרים ותיקונים) בעלויות נמוכות ותחרותיות לכל סוגי המתקנים הקיימים בשוק.

נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר..

פרטים נוספים באתר www.hwater.co.il  או בטל' 1700-550-150